Barcsay Jenő (1900-1988): Dinamikus formák II. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 37,5×50,5 cm.
Maurer Dóra (1937-), Erika Kiffl (1939-): DIALÓG Relatív Quasi-képek (6 lap komplett mappa), 1990. 3-3 db eredeti, a művészek által (Erika Kiffl, Maurer Dóra) készített, aláírt és számozott eredeti fotográfia kartonon kiadói mappában. Mindegyik számozott: 269/300 és jelzett. 3 db Maurer Dóra alkotás mérete: 17,5x12,5 cm. Erika Kiffl alkotások mérete: 17,5x12,5 cm.
Mengyán András (1945-): Elhajló 12D tér, 2016. Magas minőségű C-print, papír, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm. Üvegezett fakeretben / András Mengyán (1945-): Bended 12D space, 2016. High quality c-print on paper, signed on the reverse. Framed. 50x40 cm
Lantos Ferenc (1929-2014): Geometrikus kompozíció, 1970-es évek. Tus, papír. Hátoldalán hagyatéki pecséttel. 18,5x18,5 cm. Üvegezett fakeretben. / ink on paper, with estate stamp on the reverse, framed
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse