Durkó Gábor (1916-2003), össz. 6 db mű: Női aktok (2 db) és tájképek (Mosdós, Szenna, Békés), 1972-1998. Ceruza vagy golyóstoll, papír, mindegyik jelzett. 21x16 cm (aktok) és 30x42 cm (tájképek) körüli méretekben.
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 5 db mű: Háromkirályok és tájképek (Mosdós, Szenna,), 1984-1996. Ceruza, tus, filctoll, papír, mindegyik jelzett. Lapméret: 30x42 cm. Háromkirályok apró lapszéli szakadással.
Dacian Andoni (1962-), román festő: Trasee I. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán bélyegzőkkel és címkén feliratozott, fakeretben, 60×73 cm / Dacian Andoni (1962-), Romanian painter: Trasee I. Oil on canvas, signed lower right, framed, 60×73 cm
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Téli séta II, 1987. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm