Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

10024.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
116,71
125,71
10025.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
689,66
742,86
Incze István (1905-1978): Erdélyi tél, 1968. Olaj, karton, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 31,5×47,5 cm
10026.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
Incze István (1905-1978): Erdélyi erdőrészlet. Olaj, karton, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5×46 cm
10027.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
111,41
120,00
10029.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
10030.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
Bordi András (1905-1989): Maros menti dombok (Erdély), 1972. Akvarell, papír, jelezve balra lent, 34×48,5 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, íróm az 1978-ban megjelent Bordi András monográfia szerzőjének gyűjteményéből. Üvegezett fakeretben. / Bordi András (1905-1989): Hills around the Mures, 1972. Watercolour on paper, signed lower left. 34×48,5 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-). Framed
10031.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
185,68
200,00
10032.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
159,15
171,43
10033.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
257,14
Schéner Mihály (1923-2009): Városliget, 1977. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf ajándékozási bejegyzéssel. Fakeretben. 53x44 cm
10034.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
10035.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
238,73
257,14
10036.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft