Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Jakab Imre (1937-): Alak (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, 29,5x35 cm
10483.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
10484.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
10485.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
214,29
10486.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
214,29
Július Gyula (1958-): Rozsadnyomat - E. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. IX/X számozással. 59,5x39,5 cm
10487.

Július Gyula (1958-): "Rozsadnyomat - E". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA. IX/X számozással. 59,5x39,5 cm

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Jánosi Sándor (1927-1982): Margaréták. Színes linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 36×19 cm
10488.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Jovián György (1951-): Maszk, 1998. Aquatinta, ecoline, papír. Jelzett, művészpéldány E/A jelzéssel. 29,5x22 cm.
10489.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
10490.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,14
40,00
Józsa Sándor (1910-1989): Rádióhallgatók. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, gyűrődésnyomokkal, üvegezett fakeretben, 20×16 cm
10491.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm
10494.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Jakab Imre (1937-): Gesztusok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16,5 cm
10495.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
10496.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft