Festmények és grafikák Tételek száma: 1013
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3173386
10509
471
22000
Kovácsik András (1889-?): Tájkép. Olaj, vászon. Jelzett,. 50x38 cm. Keretben 3153167
10510
471
22000
Krupa József (1929-): Békés táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 38x62 cm 3144007
10511
471
Koppány Frigyes (?-?): Oktogon, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm 3144014
10512
471
Koppány Frigyes (?-?): Négyzetek, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 17x17 cm 3144003
10513
471
Koppány Frigyes (?-?): Színes kép, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm 3138334
10514
471
Kókay Krisztina (1943-): Régi kert, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 25/9 számozással, 40×29 cm 3138029
10515
471
Kovács Tamás László (1964-): "Lebegés". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XXI/XXI számozással. 20x20 cm 3032481
10516
471
Károlyfi Zsófia (1952-): Lovak. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 29,5×35,5 cm 3076679
10517
471
Kiss Terézia (1928-2016): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 10x8 cm 3062982
10518
471
3800
Katona Kiss Ferenc (1909-1995): Alföldi táj, 1968. Golyóstoll, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12x18,5 cm 3086565
10519
471
Komporday Éva (-): Szentrendrei részlet. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban. 30,5x30,5 cm 3138214
10520
471
14000
Kapussy György (1903-1986): Napfényes táj, 1929. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, sérült fakeretben. 66x80 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft