Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, 7/15 számozással. 27x20 cm
10617.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Kovács Tamás László (1964-): Tisztelet K. Malevicsnek. Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm
10618.

Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Klimó István (1883-1961): Aratás lovasszekérrel. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 44,5x62 cm.
10619.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
Klimó István (1883-1961): Női akt. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Sérült. 51,5x65 cm.
10620.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
Kovács Ernő (1940-): Esztergom (A Duna felől). Olaj, farost. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 38x64,5 cm
10621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Konecsni György (1908-1970): Jelenet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle foltos, 29,5×37 cm
10622.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Korompáky Sándor (-): Ikebana I. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60×40 cm.
10623.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Kovács Péter Balázs (1955-): Caouciner III., 1995. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Lapszéli szakadással. 38×53,5 cm
10624.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
K Dala Béla (-): Faluszéle. Olaj, rétegelt falemez. Bal alsó sarokban kissé sérült. 50x58 cm
10625.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
K Dala Béla (-): Napfényes utca. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 35x48 cm
10626.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Klimó István (1883-1961): Női portré. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, sérült, 60×50 cm
10627.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Krecsmár István (-): Vihar készülőben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x70 cm.
10628.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft