https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm
1
10049.

Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
EUR
,
108,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Haász István (1946-): Cím nélkül, 2021. Giclée nyomat, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 24x23,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / István Haász (1946-): Untitled, 2021. Giclée print on paper. Signed, numbered (0 1/1). 24x23,5 cm. Unique, collector"s piece!
1
10050.

Haász István (1946-): Cím nélkül, 2021. Giclée nyomat, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 24x23,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / István Haász (1946-): Untitled, 2021. Giclée print on paper. Signed, numbered (0 1/1). 24x23,5 cm. Unique, collector"s piece!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
EUR
,
171,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Kelle Antal (1953-): Twisted, 2021. Kollázs, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 26,5x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twisted, 2021. Collage. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece!
1
10051.

Kelle Antal (1953-): Twisted, 2021. Kollázs, karton, papír. Jelzett, számozott (0 1/1). 26,5x21 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Antal Kelle (1953-): Twisted, 2021. Collage. Signed, numbered (0 1/1). Framed. 26x21 cm. Unique, collector"s piece!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.
1
10052.

Bálványos Levente (1966-): Kompozíció (cím nélkül), 2021. Ceruza, papír. Jelzett. Számozott: 0 1/1. Egyedi, gyűjtói darab! 50x40 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
98,45
EUR
,
108,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm
1
10053.

Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony pirosban és kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 34x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 34x21,5 cm.
1
10054.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony pirosban és kékben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 34x21,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 34x21,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
1
10055.

Hetey Katalin (1924-2010): Rész egész. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
EUR
,
120,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Halmi-Horváth István (1973-): Cím nélkül (170804.). Akril, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18×39,5 cm / Acrylic on paper, signed. Framed.
1
10056.

Halmi-Horváth István (1973-): Cím nélkül (170804.). Akril, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 18×39,5 cm / Acrylic on paper, signed. Framed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
EUR
,
285,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm
1
10057.

Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm
1
10058.

Nagy Imola (1976-): Tömbök, színek, textúrák. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 80x100 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
EUR
,
685,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trash. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed on the reverse
1
10059.

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Trash. Olaj, vászon. Jelezve a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed on the reverse

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
85 000 Ft
220,21
EUR
,
242,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x26 cm
1
10060.

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
EUR
,
74,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz