Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
10061.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
58,36
62,86
id. Benedek Jenő (1906-1987): Csendes délután. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 50×60 cm
10062.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof.
10064.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Gaál József (1960-): Machine á terre - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVI./XVI. számozással. 38,5×53,5 cm cm / Litograph on paper, signed, artists proof EA XVI./XVI.
10065.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Ifj. Guti József Soma (1946-): Pihenő gladiátorok, 1986. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 55x70 cm.
10066.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
265,25
285,71
Marosán Gyula (1915-2003): Nőstény ördög IV., 1949 Tus, papír. Jelezve jobbra lent: Marosán 949. Üveg mögött. 21x24 cm
10067.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
58,36
62,86
Kozma István (1937-2020): Nagybányai akt, 1996. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel, 70×63 cm. / István Kozma (1937-2020): Nude (Baia Mare), oil on canvas, signed lower left, with the artists stamps on the reverse, 70×63 cm.
10068.

Kozma István (1937-2020): Nagybányai akt, 1996. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel, 70×63 cm. / István Kozma (1937-2020): Nude (Baia Mare), oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps on the reverse, 70×63 cm.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
Puxbaum Jenő (1909-1990): Színes utca. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 55x67,5 cm. Fakeretben.
10069.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
10070.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
132,63
142,86
10071.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virág és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10072.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
318,30
342,86
Somos Miklós (1933-2009): Párbeszéd. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm
10073.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
111,41
120,00
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft