Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Paul Segler (1931) német festőművész: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben: 70cm x 60cm
10885.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,24
18,57
Schöpe, Bruno (1890-1964): Zöldellő táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm.
10886.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,89
21,43
Sánta István (1957-), össz. 5 db mű: Budapesti panoráma, Gresham palota részletei és portré. Rézkarc, merített papír, mindegyik jelzett. 7x5 cm. Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest feliratos merített papír borítékban.
10887.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Schéner Mihály (1923-2009): Kakas és a nap Pasztell, filctoll, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 18x15 cm
10888.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
10889.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
10892.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
10898.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
74,27
80,00
Sersovszky László (-): Lámpafénynél. Olaj, fa. Jelzett a hátoldalán. 50x34,5 cm
10899.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Somogyi Imre (1918-1999): Balatoni kikötő vitorlásokkal. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
10900.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
95,49
102,86
16
Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm
10901.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
68,97
74,29
Sáros András Miklós (1945-): Balkáni bükk, 1988. Litográfia, papír, jelzett. Számozott művészpéldány: E.A. VIII/XV. Üvegezett alumíniumkeretben. 56x40,5 cm.
10902.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Sáros András Miklós (1945-): Arbol tropical I., 1987. Litográfia, papír, jelzett. Számozott: E.A. XV/XV. Üvegezett alumíniumkeretben. 56x40,5 cm.
10903.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft