Festmények és grafikák

Tételek száma: 1013

Abonyi Magyar Imre (1939-2010): Téli utca. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 45x33 cm
10104.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Ágotha Imre (1860-1930): Epreskert. Olaj, karton. Jelzés nélkül, hátoldalán fleiratozott. 26,5x35,5 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10105.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Ábrahám Rafael (1929-2014): Hegycsúcsok. Színes linó, papír, jelzett, 25×30 cm, lapszéli apró sérüléssel és javított szakadással
10106.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Ábrahám Rafael (1929-2014): Ferencvárosi emlékek (Iparművészeti Múzeum). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 11/12 számozással, 36x15 cm
10107.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Ábrahám Rafael (1929-): Virágok, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, d: 24 cm
10108.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Aranyosi György (1944- ): Kolozsvár, Sárkányölő Szent György szobra, 1975. Aquaforte, papír. Jelzett, számozott (35/100), paszpartuban, 17x11 cm
10109.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Agárdi Soós Lajos (működött a XX. sz elején-közepén): Libapásztorlány. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60x80 cm
10110.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
90,19
97,14
Alexin Andor (1921-2003): Késmárki utca, 1969. Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 25x37,5 cm
10111.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,73
13,71
Alexin Andor (1921-2003): Orosházi út (Gyopáros). Linómetszet, karton, jelzett. Lap széle kissé foltos. Kartonra kasírozva. 24x34 cm
10112.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,67
12,57
Ács István (1950-): Archaikus torzó (a kertész), 2004. Litográfia, papír, jelzett, 16/22 számozással. 35x25,5 cm
10113.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Andó Mária (1949-): Embertelenítés, 2006. Litográfia, papír, jelzett, 2/10 számozással. 29x38 cm
10114.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Andó Mária (1949-): Embertelenítés III., 2007. Litográfia, papír, jelzett, 1/7 számozással. 30x39 cm
10115.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft