400 000 Ft
1 036,27 EUR, 1 142,86 USD
K. Spányi Béla (1852-1914): Holdfényes táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Spányi Béla. Hátoldalán Spányi Béla hagyatéki bélyegzőkkel a vásznon és a vakrámán. Restaurált. 59,5x74,5 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed lower right, with estate stamp on the reverse, restored, framed