10572.
471. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
9 000 Ft
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): I. világháborús frontszakasz dróttal, 1918 aug. vége. Akvarell, ceruza, papÃr, jelzett a hátoldalán, tábori postai levelezÅ‘lapon, M. kir. 64/2. honvéd tábori nehéz üteg bélyegzéssel, szüleinek postázva.