90 000 Ft
233,16 EUR, 257,14 USD
Kozma István (1937-2020): Csendélet, 1969. Olaj, karton, jelezve balra lent, 69,5×49 cm. / István Kozma (1937-2020): Still life, oil on board, signed lower left, 69,5×49 cm.