Puxbaum Jenő (1909-1990): Színes utca. Olaj, vászon, jelezve jobbra le... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/471/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Puxbaum-Jeno-1909-1990-Szines-utca-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-55x67-5-cm-Fakeretben~II3105771
3105771
10069
471
40000
Kikiáltási ár:
40 000 Ft 106,10 EUR , 114,29 USD
Leírás: Puxbaum Jenő (1909-1990): Színes utca. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 55x67,5 cm. Fakeretben.
: nagy_andras