Sánta István (1957-), össz. 5 db mű: Budapesti panoráma, Gresham palota részletei és portré. Rézkarc, merített papír, mindegyik jelzett. 7x5 cm. Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest feliratos merített papír borítékban.