170 000 Ft
440,41 EUR, 485,71 USD
Szőnyi István (1894-1960): Kaláka, 1937. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 29×47 cm / watercolour on paper, signed, framed