Festmények és grafikák Tételek száma: 1013
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3159220
10217
471
4600
Csavlek András (1942-): Balatoni hegyek. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (12/3). Plexiüvegezett keretben, plexi kissé repedt, 19,5×45 cm 3141801
10218
471
Czeglédi Gábor (1970-): Éva olvas, 2004. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. I/XV. számozással. 8,5x11,5 cm 3141434
10219
471
Czeglédi Gábor (1970-): Selmecbányai utca, 1999. Rézkarc, papír, jelzett, E./A. 2(?)/XXX számozással. 19,5x16,5 cm 3134725
10220
471
Csikós Tibor (1957-): "Á Tóth Menyhért". Rézkarc, repesztés, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 26,5x15,5 cm 3134720
10221
471
Csikós Tibor (1957-): "Folyamat G 02". Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, 35x25 cm 3159103
10222
471
Csernó Judit (1925-2000): Utcarészlet (Pécs?). Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 9,5x14,5 cm 3137088
10223
471
Cserna Sándor, XX. sz. eleje: Vázlatfüzet rajzokkal, többek közt Munkácsy Mihály portréja, Adria levélpapír reklám stb, össz. több mint 30 db rajz. Klf. technikák, papír. Többségében jelzett Korabeli félvászon kötésben, kopott borítóval. 14x22 cm 2069227
10227
471
Csepregi Anita (1985-): Éjjel Akril, farost, jelzett, 30x40cm 3192568
10229
471
Csehi János (1952-1998): Növényvédelem (karikatúra). Tus, kollázs, papír, jelzett. 15×21 cm. 3192598
10230
471
Csehi János (1952-1998): Szerelmespár (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5×14,5 cm. 3176268
10231
471
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezőn. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, fakeretben, 18×32 cm 3186783
10232
471
Csergezán Pál (1924-1996): Tisza... (Horgászok). Rézkarc, papír, jelzett, kissé hullámos, paszpartuban, 18x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: