Tamkó Sirató Károly (1905-1980): Planizmus/ Le Planisme, 1936-1981. 9 db szitanyomat, papír. Részben jelzett a nyomaton. Számozott az előlapon (73/75). Készült 75 számozott példányban. Pesti Műhely, 1981. Felelős kiadó: Fajó János. Lapméret: 49x41,5 cm. Kiadói karton mappában. Előlap szélein kisebb elszíneződésekkel, máskülönben jó állapotban.
Lux Antal (1935-): Bábuk, 1970. Szitanyomat, papír. Jelzett és datált (A Lux 70), számozott: 9/30. 40x46 cm. Magyarországon nagyon ritka klasszikus pop art mű, mivel a művész Nyugat-Németországban alkotta! / Antal Lux (1935-): Puppets. Serigraphy on paper. Signed and dated (A Lux 70), numbered: 9/30. 40x46 cm . Very rare work from the classic period of pop art, made in West Germany!
Wágner János (1936-2022): Nyári fények. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat, Művészeti Alap, Artunion és Artrend címkéivel. 68×80 cm
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Transzmisszió, 1990 (kiállítási plakát, Budapest Galéria). Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lapméret: 100x70 cm. Lapszéli szakadásokkal.
Hommage a Széchenyi. Supka Magdolna és Kosáry Domokos előszavával. H., é., ny. n. 2 lev. (előszó), 1 lev. (a művészek rövid bemutatása), 12 t. Almásy Aladár, Gaál József, Kárpáti Tamás, Korányi Gábor, Muzsnay Ákos, Parádi Tamás, Prutkay Péter, Püspöky István, Somogyi Győző, Szabados Árpád, Szabó Tamás és Szemethy Imre egy-egy sokszorosított grafikája, paszpartuban, a művész aláírásával, 19x29 és 2...
Krstic, Milorad (1952-): Bada Dada, dörzsöld be alkohollal a hajamat! Ceruza, papír, jelzett. 21x29,5 cm. Lapszéli kisebb folttal. / pencil on paper, signed, slightly stained