Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): I. világháborús frontszakasz dróttal, 1918 aug. vége. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a hátoldalán, tábori postai levelezőlapon, M. kir. 64/2. honvéd tábori nehéz üteg bélyegzéssel, szüleinek postázva.
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), 4 db mű: Férfi aktok, 1913-14. Szén, papír, mindegyik jelzett. Proveniencia: a művész hagyatéka. Mindegyik sérült és foltos. 60x40 cm körüli méretekben. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab...
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1988-93. Elektrográfia, papír, jelzett. 95/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 42,5x39 cm
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással. Hátoldalán a művész pecsétjével. 13,5x27 cm
Fritz Klingbeil (1936-2023): Minimalista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Az 1978-ban, Fajó János által kiadott 9 német művész c. mappából. Lapméret: 34,5x29 cm
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (45/75) a hátoldalán, néhány kevés ázásfolttal a hátoldalán, 29,5x84 cm. Ritka, korai grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (45/75) on the reverse, slightly stained on the reverse