Gaál József (1960-): "Machine á terre" - Földszerszám, 1990. Litográfia, papír. Jelzett, művészpéldány EA XVI./XVI. számozással. 38,5×53,5 cm cm / Litograph on paper, signed, artist's proof EA XVI./XVI.
Kozma István (1937-2020): Nagybányai akt, 1996. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel, 70×63 cm. / István Kozma (1937-2020): Nude (Baia Mare), oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps on the reverse, 70×63 cm.
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Balaton. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, régi fakeretben, 70x100 cm / oil on canvas, signed, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Varga Patrícia Minerva (1963-): Valami Fáj a tájnak (Tóth Árpád). I. világháborús katona dédapám emlékére, 2010. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x90 cm / oil on canvas, signed on the reverse.