Sánta István (1957-), össz. 5 db mű: Budapesti panoráma, Gresham palota részletei és portré. Rézkarc, merített papír, mindegyik jelzett. 7x5 cm. Four Seasons Hotel Gresham Palace Budapest feliratos merített papír borítékban.
Stadelmann, Urs (1953-), svájci művész: Spielherz, 1988. 24 db ofszet nyomat, papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. Basel, 1988, Edition Ernesto Schmidt Collection (Offsetnyomda, Bp.). Kötésterv: Forma 5, Fajó János, Bp. Eredeti kiadói karton mappában, mappa külső borítóján kisebb folttal és élén apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Megjelent 200 példányban. 35 lappal lenne teljes!
Sáros András Miklós (1945-): Balkáni bükk, 1988. Litográfia, papír, jelzett. Számozott művészpéldány: E.A. VIII/XV. Üvegezett alumíniumkeretben. 56x40,5 cm.