K. Spányi Béla (1852-1914): Holdfényes táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Spányi Béla. Hátoldalán Spányi Béla hagyatéki bélyegzőkkel a vásznon és a vakrámán. Restaurált. 59,5x74,5 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed lower right, with estate stamp on the reverse, restored, framed
Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Szarvas a vízben. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent: R H 73.. Hátoldalán düsseldorfi művészellátó A. Chramosta bélyegzőjével. Üvegezett fakeretben, 25x34 cm / Remi (Remy) van Haanen, Remigius Adrianus van Haanen (1812-1894): Deer in the water. Oil on wood, signed lower right. R H 73. With the stamp of art supplier A. Chramosta Düss...
Márk Lajos (1867-1940): Dáma fotelben (vázlat). Olaj, vászon, kartonon jelezve jobbra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm /
Rauscher Lajos (1845-1914): Arab város minarettel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 (?) és Hoffmann Ferenc képkeretező címkéivel. 30x27 cm. Üvegezett fakeretben.
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Szikrák" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben, 40×50 cm
Arany János: A walesi bárdok. A könyvet tervezte és illusztrálta: Részegh Botond. Angol nyelvre ford.: Peter Zollman. (Számozott, egyedi illusztrációkkal, kiadói kísérőlevéllel). Szentendre, 2007, Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhely, 7 sztl. lev. (címlap, magyar nyelvű szöveg és kiadási információk, merített papíron) + 5 sztl. lev. (angol nyelvű szöveg, pauszpapíron) + 5 t. (Részegh Botond il...
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Ménes. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 80×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!