Festmények és grafikák Tételek száma: 1013
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3135407
11081
471
Véssey Gábor (1948-): Búcsú. Litográfia, papír, jelzett, 9/12 számozással, 28×27 cm 3177528
11082
471
Varga Mátyás (1910-2002): Édesapám, 1935. Fametszet, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 12,5x11 cm. 3177634
11083
471
Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, által készített rajzok, össz. 18 db. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben. 3193345
11084
471
Vadász Endre (1901-1944): össz. 3 db grafika. Fametszet, papír, egyik jelzett. 20x24 cm körüli méretekben. 3192882
11085
471
38000
Vati József (1927-2017): Utca, 1973. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm. 3189191
11086
471
Varga Sándor (1976-): Gesztusok. Monotípia, papír. Üvegezett fakeretben, 45×35 cm. 3188923
11087
471
Vigh István (1936-): Japánakác a szarvasi arborétumból. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm 3096107
11088
471
3800
Vasarely Victor (1908-1997): Dyevat. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Kisebb gyűrődéssel. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton szélén hajtásnyommal és néhány apró folttal. 37x37 cm 2662645
11089
471
Vincze Győző (1925-2001): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 3003059
11090
471
24000
Veszprémi Endre (1925-2013): Alföldi táj. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm 3001997
11091
471
Vöröss Tibor (1911-1999): Rab (Horvátország), 1969. Kréta, papír, jelzett. 31×43 cm 3001891
11092
471
Vöröss Tibor (1911-1999): Párizsi részlet, 1964. Kréta, akvarell, tus, papír, jelzett. 38×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
C
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: