Metszetek

Tételek száma: 81

11727.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Mahon, Menorca.szigetén nagyméretű litografált látkép. Madrid, 1880 Font y Vidal, Joan  88x30 cm Paszpartuzva, üvegezett keretben
11728.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
11729.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
11730.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
La grotta vicino a Santa Maria Cappella Vecchia, rézmetszet, papír, paszpartuban, 16×25 cm
11731.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
[Látkép] A mariazelli bazilika és búcsújáróhely látképe a Szűzanyával és Jézussal. Litográfia (1880 körül). Mariazell, 1880 körül. [Thomas Schachner ny.] Tónusos kőnyomat, mérete: 500x380 mm. Nagy méretű litográfiánk Közép-Európa egyik legnagyobb katolikus búcsújáróhelyét, a Stájerország és Alsó-Ausztria határán, völgyek között megbújó Mariazell kegyszobrát, alatta a település búcsújáróhelyét ábrázolja a barokk bazilikával. A metszet nyomán számos változat készült, köztük színes nyomatok is, példányunk a metszet régebbi verziói közül való. Látképünk készültének évét a zarándokhely turisztikai kiépítettségének figyelembevételével az 1880-as évek elejére datáljuk. Aranyozott, enyhén sérült fakeretben, üveglap mögött. Jó állapotú nyomat.
11733.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,43
21,43
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien, Die Ruinen von Ertöedt (Szerémség, Erdőd romjai/ Srijem, Erdut). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos, kissé sérült, körbevágva. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, slightly damaged, cut, framed
11734.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Adolph Friedrich Kunike (1777-1838): Syrmien (Szerém, Srijem). Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten c. kiadványból. Foltos. Üvegezett fakeretben, 25,5×35,5 cm / lithograph on paper, stained, framed
11735.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
I. János burgundi herceg (Rettenthetetlen János, 1371-1419) portréja, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, körbevágva, 28x17 cm
11736.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
IV. (Ürestarisznyájú) Habsburg Frigyes (1382-1439) Hátsó-Ausztria hercege, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, körbevágva, lap teteje papírra kasírozva, 19x14 cm
11737.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Utagawa Hiroshige. Famous Places in Kyoto ca 1920. Színezett fametszet, Jelzett a nyomaton, Üvegezett keretben. / Woodblock print 14x8,5 cm
11738.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Nagyszeben, evangélikus templom, acélmetszet, sarokhiány, 15,5×12 cm
11739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft