16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Abraham Bloemaert (1566 -1651) után: 8 db szentekről készült antik ábrázolás, közte duplummal. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, sérült, foltos, részben javított, 48x30 cm körüli méretben