Metszetek

Tételek száma: 81

cca 1900 sedeni báró Ambrozy család címere. Litografált címerrajz 13x9 cm, lap 25x35 cm
11759.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1900 Az Temesvár címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm
11760.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1900 Versecz címere. Litografált címerrajz d: 11 cm, lap 25x35 cm
11761.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1900 Fehértemplom ( Bela Crkva, németül Weißkirchen, románul Biserica Alba Serbia) címere. Litografált címerrajz 14x16 cm, lap 25x35 cm
11762.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1860 A Föld allegóriája. litográfia Nagy méretű 60x80 cm. H. Gerhart Wien.
11763.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
Beomailier eim Türckische orden persson- Török rendi személy. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm
11764.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Török zenész. Színezett rézmetszet XVIII. sz. Üvegezett, rossz állapotú keretben 17x27 cm
11765.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
11766.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
11767.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
11768.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Béla választ korona és kard között 1059. Nagy méretű litográfia. ca 1860 Marastoni József, Véber Henrik után. Lap alján képet nem érő folttal 40x58 cm
11769.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71
11770.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft