Prospect deß Eylands Shepey, und der Vestung Shirenasse, so von den Holländern Erobert und geplündert worden ist, geschehen den 20. u. 21. Junij 1667. Rézmetszet, papír. Merian, "Theatrum Europaeum". Kisebb sérüléssel. Üvegezett fakeretben. 15x37 cm
ca 1840 Lord Byron: Mazeppa c. munkájának 4 db nagy méretű litografált illusztrációja francia és flamand nyelvű képaláírásokkal. Képméret 29x20 cm. lapméret 38x29 cm lap szélén beszakadásokkal /
c. 1840 Lord Byron: Mazeppa c. 4 large lithographed illustrations of his work with captions in French and Flemish. Image size 29x20 cm. page size 38x29 cm with tears on the edge of the page
Ludwig Andreas von Khevenhüller, Graf von Aichelberg-Frankenburg (1683-1744), a magyar király tárbornagya, rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, szakadással, körbevágva, 24x17 cm