Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve / Dorothy Hickling (1880-1946): portait of Alfred Hugh Fisher (1867-1945), an influential English realist painter known for his mastery in depicting the intricate details of everyday life. Fisher's work is celebrated for its ability to illumina...
1920 Reibgruber Ottó (?), gitározó bohócruhás férfi fotója, feltehetőleg Röckel János Dénes budapesti fényképész felvétele, a hátoldalon feliratozva, kis sérülésekkel, 22x15 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. Paszpartuban. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. In passepartout. 16x24 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely portréja a műtermében. Fotó, pecséttel jelzett. 15x23 cm. . / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed. .