Fotó Tételek száma: 560
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3154872
16201
471
Photo
5 db Faragó jelzésű fotó kalocsai népviseletes asszonyokról, lányokról 13x18 cm 2604257
16202
471
Photo
Szabó János debreceni fotós fotói képzőművészeti alkotásokról, 25 db, vegyes méretben 2604272
16203
471
Photo
Reprodukciók XX. századi történelmi fotódokumentumokról, Szabó János debreceni fotós munkái, 48 db, 24×16,5 cm 2964377
16204
471
Photo
cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig 1731185
16205
471
100
Photo
Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm 2812333
16207
471
Photo
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm 2751004
16208
471
Photo
cca 1989 Nem élhetek muzsikaszó nélkül, Nem szoktam hazudni, Napló gyermekeimnek, Hanyatt-homlok, Első kétszáz évem (szakadt) 5 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 2750984
16209
471
Photo
1989 Iskolakerülők Kardos Ferenc filmje 5 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm 3137726
16210
471
Photo
cca 1900-1910 Szálloda / étterem terasza pincérekkel, fotó, sérült kartonon, 16,5x12 cm, karton: 27,5x21,5 cm 3137415
16211
471
Photo
Vegyes régi fotó tétel, közte vasutas tiszt, családi fotók, iskolai csoportkép, össz. 9 db, változó állapotban, 10x6 cm és 27x21 cm között 3123157
16212
471
Photo
cca 1900 Lovaskocsi, kartonra kasírozott fotó, 12×16,5 cm 3137469
16213
471
Photo
cca 1900-1910 New York, esküvői fotó + babaportré, Jussim's Studio műteremből, díszes mappában és paszpartuban, a mappa kissé sérült, fotók: 17,5x12,5 cm, mappa: 28x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft