Fotó

Tételek száma: 560

cca 1870-90 II. Frigyes porosz király hadvezérként, keményhátú fénynyomat, 10,5x6 cm
15741.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
cca 1910-30 Várady és Darányi család tagjait megörökítő 6 db fotólap és fotó, 9x10 és 14x9 cm közötti méretekben
15742.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
cca 1937 Szeremi Viktor hosszúpályi görög katolikus lelkész portré fotója 8x12 cm Kartonon
15743.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
1890 Rosenfeld Sarolta zongorista növendék portréja, keményhátú színezett fotó Szirch Károly budapesti műterméből, hátoldalán Rosenfeld Sarolta datálásával és dedikációjával Philippy Ödön egri bírónak egy hangverseny alkalmából, kissé kopott, sarkaiban apró sérülésekkel, tetején rajzszög ütötte apró lyukkal, 21,5×11 cm
15744.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
cca 1895-1900 Feltehetően színésznők portréja, 2 db keményhátú fotó Strelisky budapesti és Chylinski György lovag (1859-1936) debreceni műterméből, kissé kopott, Strelisky foltos és rajszög ütötte lyukakkal, 20,5×11 cm
15745.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
cca 1890-1900 Feltehetően színésznők portréja, 2 db keményhátú fotó Kozmata valamint Mertens és Társa műterméből, rajzszög ütötte lyukakkal, 20,5×11 cm
15746.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
cca 1905 Egri testvérpár, Volff Margit és Volff Sárika színésznő portréja, 2 db keményhátú fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, Volff Margit aláírt, kissé kopott, több rajzszög ütötte apró lyukkal, 20,5×11,5 cm
15747.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
15748.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1870 Johann von Lechner, keményhátú fotó Borsos József pesti műterméből, hátoldalon feliratozva, 10,5×6,5 cm
15749.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
1865 Knauz Nándor (1831-1898) történetíró, választott katolikus püspök, az MTA tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm
15750.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
15751.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1955 Marilyn Monroe (1926-1962) amerikai színésznő, fotómodell, énekesnő és Sammy Davis (1925-1990) amerikai énekes, dinamikus táncos, komikus - közös felvételen, 1 db modern nagyítás Pánczél György (1920-?) filmtörténész hagyatékából (film- és színházifotó gyűjteményéből), 15x21 cm
15752.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft