4 db klf Nyomdász évkönyv és utikalauz 1939, 1940, 1943, 1944. Kiadja a Magyarországi könyvnyomdai munkások egyesülete. Halász Alfréd (szerk).
Bp., 1939-44. Gazdagon illusztrált, fekete-fehér és részben színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.