Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Demény Ottó: Virág utca. Bp., 1958, Magvető. Első kiadás. A szerző, Demény Ottó (1928-1975) költő által DEDIKÁLT példány. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban.
21189.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,86
2,00
Molnár Miklós: Circulus Maximus. Körutazás Batáviában. (Dedikált!) Bp., 1990, Holnap. Első kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző, Molnár Miklós (1946- ) József Attila-díjas író, költő, műfordító által dedikált példány.
21190.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Nemere István: Arany a tűzben. (Salamon magyar király története). Bp., 2019, Historycum. Kiadói papírkötés.
21191.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos, koszos lappal.
21192.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Jesús de Aragón: Kaland az óceán fenekén. Bp., é.n. Franklin. 282p. Félvászon kötésben
21193.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Jókai Anna: Breviárium. Vál. és szerk.: Tenke Sándor. Bp., 2005, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által DEDIKÁLT példány.
21194.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szalay Károly: Arcok törött tükörben. DEDIKÁLT! Bp., 2004., Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés.
21195.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Theresa Sundt: The Art of Colour Therapy. / A színterápia művészete. Avagy színekkel és kreativitással a jó közérzetért. H.n., 2009, magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötésben.
21196.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Markovits Györgyi: Üldözött költészet. Kitiltott, elkobzott, perbe fogott kötetek, versek a Horthy-korszakban. Irodalomtörténeti Füzetek 45. sz. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, a gerincen sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 800 példányban.
21197.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Zlinszky János: A gyóni Zlinszky-család. Dabas, 2009, Pressman Bt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
21198.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Tisztelet a magyar tipográfiának. Ötszáz év szép könyvei az Országos Széchényi Könyvtárban. Bp., 1986 , OSZK Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói papírkötés.
21199.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Bodosi György: Illyés Gyula Tihanyban. Pécs, 1990, Baranya Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21200.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft