Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Ady Endre: Így is történhetik. Bp., (1925), Athenaeum. A papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, címlap kijár.
21261.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Tanka János: Örök Advent... Száz vers. DEDIKÁLT! Aba, 1944.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
21262.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Marsall László: Holdraforgó. Válogatott versek. DEDIKÁLT! Bp., 1989, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
21263.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Makai Emil: Ujabb költeményei 1896-1898. Bp., 1899, Vass József, 131+5 p. 1. kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
21264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Frank Lisciandro: Morrison. A Feast of Friends. New York, 1991, Warner Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21265.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
21266.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
A XX. század magyar irodalma kritikákban. I. sorozat. Regények és elbeszélések 1. szám. Irodalomtörténeti füzetek 5. Bp., 1926, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen és az elülső borító felső sarkán kis hiánnyal.
21267.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás Félvászon kötésben, pótolt gerinccel, kopott borítóval, megerősített kötéssel, belső kötéstáblán Weisz József nagyváradi antikvárium címkéjével, előzéklapon korabeli bejegyzéssel, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.
21268.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Zemlényi Zoltán: Öbölkör. Zemlényi Zoltán által dedikált! Budapest, 1999, Totem Plusz. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
21269.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
2 db DEDIKÁLT könyv: Szeles György: Rúdugrás. H.n., é.n., Neoprológus. Kiadói papírkötés. + Páll Géza: Holdfény a margón. - - újságíró naplójából. Nyíregyháza, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
21270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
21271.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14
Novák Béla Dénes: Hajléktalan angyal. A szerző (?-2020) által DEDIKÁLT! Miskolc, 1998, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, pótolt (?) borítóval.
21272.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,86
2,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft