https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).
21273.

2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,86
EUR
,
2,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.
21274.

Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó szalagokkal.
21275.

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal".

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
21276.

Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
21277.

Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
21278.

Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben
21279.

Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21280.

Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
EUR
,
4,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben
21281.

Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,86
EUR
,
2,00
USD
Ajánlatok száma:
1
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.
21282.

Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.
21283.

Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21284.

Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz