Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf, 67 sztl. lev. Benne magyar írók karikatúrával, Ady, Csáth, Karinthy, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerinc felső részén kis sérüléssel, laza fűzéssel.
Gyóni Géza: Az élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918., Athenaeum, 127 p. A borító és a könyvdíszek Prüner Arnold munkái. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., [1928], Genius, 255+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, a lapok egy része szappanfoltos.