https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gelencsér István: Az elátkozott cigánylány. Zalaegerszeg, 1984, Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
21347.

Gelencsér István: Az elátkozott cigánylány. Zalaegerszeg, 1984, Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
EUR
,
2,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.
1
21348.

Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
EUR
,
2,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Baros Gyula: Madách nyomai szépirodalmunkban / dedikált Különlenyomat a Budapesti Szemléből. Bp., 1923. ,,Studium". 35 p. Kiadói papírborítóban.
1
21349.

Baros Gyula: Madách nyomai szépirodalmunkban / dedikált Különlenyomat a Budapesti Szemléből. Bp., 1923. ,,Studium". 35 p. Kiadói papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
EUR
,
6,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal
1
21350.

Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
1
Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére.
1
21351.

Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Tűz Tamás: Égve felejtett álmok. Amerikai Magyar Írók. München, 1980., Herp. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.   A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21352.

Tűz Tamás: Égve felejtett álmok. Amerikai Magyar Írók. München, 1980., Herp. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
1
21353.

József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Nemes László: Szeretni nem elég. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói keménykötés, ajándékozási sorokkal azonosítatlan személytől.
1
21354.

Nemes László: Szeretni nem elég. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói keménykötés, ajándékozási sorokkal azonosítatlan személytől.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp.,1946,Új Idők (Singer és Wolfner.) A borító Filo munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, pár lap kijár, megviselt állapotban. "Tiszeteletpéldány" bélyegzéssel.
1
21355.

Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp.,1946,Új Idők (Singer és Wolfner.) A borító Filo munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, pár lap kijár, megviselt állapotban. "Tiszeteletpéldány" bélyegzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Sipos Lajos: Babits Mihály és a forradalmak kora. Irodalomtörténeti füzetek 91. sz. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.   A szerző által Sipos Lajos (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, egyetemi tanár, az ELTE és a PPKE Irodalomtudományi Doktori Iskolájának alapító tagja által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21356.

Sipos Lajos: Babits Mihály és a forradalmak kora. Irodalomtörténeti füzetek 91. sz. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által Sipos Lajos (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, egyetemi tanár, az ELTE és a PPKE Irodalomtudományi Doktori Iskolájának alapító tagja által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.   A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21357.

Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés. A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus munkája. Bp., 1985., AB Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés
1
21358.

Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus munkája. Bp., 1985., AB Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz