Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I-IV. + VI kötetek (5 db), Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - - . Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner., Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, festett lapélekkel, kopásokkal + hozzá Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsságai. Bp., 1907. Athenaeum. 410p. Kiadói vászonkötésben.
21372.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
21373.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Schimmel, Klaus-Christof: A természetgyógyászat tankönyve I-II. 1992, Sanitas-dr. Sarkadi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21374.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
21375.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Téka sorozat 47 kötete. Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal.
21376.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Lengyel Balázs 7 műve. Mindegyik a szerző, Lengyel Balázs (1918-2007) Széchenyi-díjas műkritikus, író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.   Két Róma. Esszék. Bp., 1995, Balassi. Kiadói papírkötés.;   Két sorsforduló. Válogatott esszék. Bp., 1998, Balassi. Kiadói papírkötés.;   Ki találkozik önmagával? Tanulmányok, emlékezések, naplójegyzetek. Bp.,2001,Széphalom. Kiadói papírkötés.;   Visszatérés. Esszék, tanulmányok. Pécs,1990,Jelenkor. Kiadói papírkötés.;   Hagyomány és kísérlet. Elvek és utak. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;   Egy magatartás története. Esszék. Bp.,1986,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Zöld és arany. Válogatott esszék. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
21377.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Mándy Iván: Novellák I.-III. H.n., 2003, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés.
21378.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
21379.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
21380.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Nemes Nagy Ágnes: Az élők mértana I-II. Prózai írások. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, II. kötet védőborítóján apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
21381.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Michael von Albrecht: A római irodalom története I. köt. Bp., 2003, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21382.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Pándi Lajos (szerk.): Köztes-Európa 1763-1993. Térképgyűjtemény). Bp., 1997, Osiris. Kiadói kartonált papírkötésben, előzéklapon és címlapon átfestett bélyegzéssel és bejegyzéssel.
21383.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,49
9,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft