Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

21432.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,18
3,43
Gulyás Pál: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke III. köt. Aldinák. Leírta:- -. Catalogus Bibliothecae Musaei Nat. Hungarici III. Libri in Aldina Officina Impressi. Bp., 1908, Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtára, 4+107 p.+1 t. Kiadói papírkötés, szétvált kötéssel, bélyegzésekkel és gyűjteményi címkével.
21433.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
1,43
Anthony Robbins: Egy barát üzenete. Hatékony útmutató életed irányításához. Bp., 2010., Bioenergetic. Kiadói papírkötés.
21434.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Jókai Anna: Mi ez az álom? A szerző, Jókai Anna (1932-2017) a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány! Bp., 1990, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21435.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Dersi Tamás: A századvég katolikus sajtója. A szerző, Dersi Tamás (1929-1975) újságíró, kritikus által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói papírkötés, gerincen apró javított szakadással.
21436.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
Vértessy Sándor: Megkésett érettségi - Dokumentum kisregény. A szerző, Vértessy Sándor (1929-2012) újságíró, televíziós szerkesztő, rendező, a Magyar Televízió örökös tagja által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 1980, Kossuth. Kiadói papírkötés, gerinc tetején egészen apró sérüléssel.
21437.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
Antal Gábor: Egy szál gyertya. A szerző, Antal Gábor (1922-1995) író, költő, újságíró által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 1969, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
21438.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
4 db Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága által kiadott füzet: Lipták Gábor: Jókai Balatonfüreden. + Balatoni Múzeum - Keszthely. Vezető a keszthelyi Balatoni Múzeum természettudományi, régészeti, történeti, néprajzi és fürdőtörténeti állandó kiállításához. + Bodrogi Tibor: Afrika és Óceánia művészete. + Lipták Gábor: A két Kisfaludy. Kiadói papírkötés.
21439.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Berkesi András: A szenvedély csapdái. Budapest, 1995. Nótárius Könyvkiadó (Alföldi Nyomda Rt., Debrecen). [3]-309 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Sándornak, csavargó barátomnak nagy szeretettel: Berkesi András. 995. VI. 9. Fűzve, enyhén megtört gerincű, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
21440.

Berkesi András: A szenvedély csapdái. Budapest, 1995. Nótárius Könyvkiadó (Alföldi Nyomda Rt., Debrecen). [3]-309 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Sándornak, csavargó barátomnak nagy szeretettel: Berkesi András. 995. VI. 9." Fűzve, enyhén megtört gerincű, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a Protestáns Tanügyi Szemle 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
21441.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Borbély József: Egy cserép muskátli. - - újabb versei. Bp., 1911, Pátria. Kiadói papírkötés.
21442.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Lehr Albert magyarázataival. Bp., 1922., Franklin. Átkötött egészvászon-kötés. + Arany János: Toldi estéje. Magyar Könyvtár 87-88. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött egészvászon-kötés.
21443.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft