https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Lengyel József: Ó Hit - Jeruzsálem. [Összegyűjtött versek.] (Dedikált.) Budapest, (1973). Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 104 p. Dedikált: ,,Szilviának és Attilának, Attilának és Szilviának sok-sok szeretettel. Aetatis sut LXXVII. Monoszló, 1973. VIII. 5. Lengyel József. A gyűjteményes verseskötet gerincét alkotó ,,Ó Hit - Jeruzsálem versciklus először 1923-ban jelent meg, Bécsben - ebben az időben Lengyel József még Kassák Lajos köréhez tartozott -; kötetünk a korai verseskötet bővített változata. (Lengyel József Összes művei, 9. kötet.) Enyhén foltos kiadói vászonkötésben, Hornyánszky Gyula rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban.
21528.

Lengyel József: Ó Hit - Jeruzsálem. [Összegyűjtött versek.] (Dedikált.) Budapest, (1973). Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 104 p. Dedikált: ,,Szilviának és Attilának, Attilának és Szilviának sok-sok szeretettel. Aetatis sut LXXVII. Monoszló, 1973. VIII. 5. Lengyel József". A gyűjteményes verseskötet gerincét alkotó ,,Ó Hit - Jeruzsálem" versciklus először 1923-ban jelent meg, Bécsben - ebben az időben Lengyel József még Kassák Lajos köréhez tartozott -; kötetünk a korai verseskötet bővített változata. (Lengyel József Összes művei, 9. kötet.) Enyhén foltos kiadói vászonkötésben, Hornyánszky Gyula rajzával illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyel József: Ézsau mondja... [Elbeszélések és színművek.] (Dedikált.) Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner Nyomda [Gyoma]). 215 + [5] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Szilviának, Attilának szeretettel Lengyel József. 69. XII. 2. Illusztrált kiadói vászonkötésben, színes, Kass János rajzával illusztrált kiadói védőborítóban.
21529.

Lengyel József: Ézsau mondja... [Elbeszélések és színművek.] (Dedikált.) Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner Nyomda [Gyoma]). 215 + [5] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Szilviának, Attilának szeretettel Lengyel József. 69. XII. 2." Illusztrált kiadói vászonkötésben, színes, Kass János rajzával illusztrált kiadói védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapot.
21530.

Lányi György: A sziámi halviadal. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapot.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,33
EUR
,
1,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Újváry Sándor: Rövidzárlat Magyarországon. Naplótöredékek 1943-1945. München, 1980, Griff, 83 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos lapokkal.
21531.

Újváry Sándor: Rövidzárlat Magyarországon. Naplótöredékek 1943-1945. München, 1980, Griff, 83 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, hullámos, foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Lomb Kató: Nyelvekről jut eszembe... (Dedikált.) (Budapest), 1983. (A szerző kiadása - Egyetemi Nyomda). 141 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak with my very best wishes, Lomb Kató. A kötet szerzője Lomb Kató (1909-2003) műfordító, ismeretterjesztő könyvek szerzője, tolmács, a világ első szinkrontolmácsainak egyike. Fűzve, színes kiadói borítóban. Jó példány.
21532.

Lomb Kató: Nyelvekről jut eszembe... (Dedikált.) (Budapest), 1983. (A szerző kiadása - Egyetemi Nyomda). 141 + [3] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak with my very best wishes, Lomb Kató". A kötet szerzője Lomb Kató (1909-2003) műfordító, ismeretterjesztő könyvek szerzője, tolmács, a világ első szinkrontolmácsainak egyike. Fűzve, színes kiadói borítóban. Jó példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült
21533.

Kakuk Zsuzsa: Kossuth kéziratai a török nyelvről. A Körösi Csoma Kiskönyvtár sorozat 3. darabja. Bp., 1967, Akadémiai Kiadó. Első kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé sérült

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Töreky Ferenc: Fiatalok, szerelem, szex. Írta és rajzolta: - - grafikusművész, egyetemi tanár. A művész, Töreky Ferenc (1922-2016) tervezőgrafikus, képzőművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2001, Darabant András. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
21534.

Töreky Ferenc: Fiatalok, szerelem, szex. Írta és rajzolta: - - grafikusművész, egyetemi tanár. A művész, Töreky Ferenc (1922-2016) tervezőgrafikus, képzőművész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2001, Darabant András. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
1
Hornyik Miklós: Beszélgetés írókkal. Vekerdi László utószavával. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Ister. Beszélgetés Füst Milán, Déry Tibor, Weöres Sándor, Örkény István, Pilinszky János, Németh László, Illyés Gyula, Mészöly Miklós, Ottlik Géza. Kiadói papírkötés.
21535.

Hornyik Miklós: Beszélgetés írókkal. Vekerdi László utószavával. A szerző, Hornyik Miklós (1944 - 2012) író, újságíró, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Ister. Beszélgetés Füst Milán, Déry Tibor, Weöres Sándor, Örkény István, Pilinszky János, Németh László, Illyés Gyula, Mészöly Miklós, Ottlik Géza. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés.   Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval!
21536.

Gaál Györg - Banga Ferenc - Szemethy Imre: A' Tutdó Palótz, avagy Furkáts Tamásnak mónosbélbe lakó sógor-urához írtt levelei. I.-II. Szilágyi Márton utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1999., ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (171./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
0
Baley Endre: Nyarak, melyek hol így, hol úgy végződnek. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Cédrus - Napkút. Kiadói papírkötés.
21537.

Baley Endre: Nyarak, melyek hol így, hol úgy végződnek. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Cédrus - Napkút. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Fekete Gyula: A fiú meg a katonák. Regény. A szerző, Fekete Gyula (1922-2010) háromszoros József Attila-díjas író, szociográfus, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.
21538.

Fekete Gyula: A fiú meg a katonák. Regény. A szerző, Fekete Gyula (1922-2010) háromszoros József Attila-díjas író, szociográfus, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1972., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Bátyi Zoltán: Táncol a Tisza. Szeged, 2011, Quintus, kartonált papírkötés, a szerző által dedikált.
21539.

Bátyi Zoltán: Táncol a Tisza. Szeged, 2011, Quintus, kartonált papírkötés, a szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz