Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Matei Visniec: Lavinávan harsonával. Ford.: Szlafkay Attila. Bp., 1992, Duna-part, papírkötés, a szerző által dedikált.
21540.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, , eredeti, minimálisan sérült papírborítóval
21541.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Csűrös Miklós 3 műve. Mind a kettő szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Pokoljárás és bohóctréfa. Tanulmány Kálnoky Lászlóról. Bp., 1988,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.;   Lesz idő hogy visszatérhet. Bp., 1994, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos.   Bertók László. Esszék. Kaposvár, 1995, Megyei és Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban.
21542.

Csűrös Miklós 3 műve. Mind a kettő szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Pokoljárás és bohóctréfa. Tanulmány Kálnoky Lászlóról. Bp., 1988,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.; "Lesz idő hogy visszatérhet." Bp., 1994, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos. Bertók László. Esszék. Kaposvár, 1995, Megyei és Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
G. Donáth Blanka: Fiadra hagyd örökül.. XX. századi memoár. A szerző, G. Donáth Blanka (1921-2015) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2008, Papirusz Book. Kiadói papírkötés.
21543.

G. Donáth Blanka: "Fiadra hagyd örökül.." XX. századi memoár. A szerző, G. Donáth Blanka (1921-2015) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2008, Papirusz Book. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Ács Margit: Kontárok ideje. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
21544.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Réz Pál: Harmonikus tépett lélek. - - videobeszélgetése Szentkuthy Miklóssal. A videobeszélgetés hanganyagát sajtó alá rendezte Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló DEDIKÁCIÓVAL, kártyán, dátumozva. Bp.,[1994],Magvető. Kiadói papírkötés.
21545.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
21546.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
21547.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
21548.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Ács Margit: Jeleneink és múltjaink. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Vízjel sorozat. Miskolc,2006,Felsőmagyarország. Kiadói papírkötés.
21549.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
21550.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
21551.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft