Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Kapitány Ágnes-Kapitány Gábor Rejtjelek - Hogyan beszélnek vágyaink és törekvéseink Szorobán Kiadó, 1993. 285p. Kiadói papírkötésben
21577.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Bertot Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóval.
21578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., é.n. [1907?], Franklin-Társulat, 242 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, részben szétvált fűzéssel, egy kijáró képtáblával. Az előzéklapon, ill. a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzőkkel: ,,Hodorovits Tibor, 1914-15, Nagykarácsony, ill. ,,Hetés György.
21579.

Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., é.n. [1907?], Franklin-Társulat, 242 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, részben szétvált fűzéssel, egy kijáró képtáblával. Az előzéklapon, ill. a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzőkkel: ,,Hodorovits Tibor, 1914-15, Nagykarácsony", ill. ,,Hetés György".

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
Cs. Szabó László 2 műve: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró foltokkal. + Két part. Bp., 1946, Révai, 297+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással.
21580.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
21581.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Rod Stewart: Rod. The Autobiography. London, 2012, Century, angol nyelven, kartonált papírkötés, karton védőborítóval.
21582.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
21583.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
21584.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
21585.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
Oz, Ámosz: Szeretetről, sötétségről. Bp., 2010, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21586.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
21587.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,39
2,57
Márai Sándor: Ulysses I. Bp., 2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21588.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft