Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 511

Dapne du Maurier 2 műve:   A Manderley-ház asszonya. Regény. Ford.: Ruzitska Mária. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Bál és ostrom. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Papírborítókkal együtt ritkák.
21128.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Vicki Baum: Hotel Sanghai I-II. Ford.: Szalay Gyula. Bp., 1943, Hungária. IV. kiadás. Kiadói félvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet kopott, foltos borítóval, javított kötéssel és gerinccel, sérült, javított papír védőborítóval, a II. kötet kopott, foltos borítóval, sérült, javított papír védőborítóval.
21129.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Ferenczy József: A magyar hirlapirodalom története 1780-tól 1867-ig. Bp., 1887, Lauffer Vilmos, VIII+510 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány ceruzás aláhúzással. "Berzeviczy Albert könyvtárából bélyegzéssel."   "Berzeviczei és kakaslomniczi Berzeviczy Albert (1853-1936) politikus, vallás és közoktatásügyi miniszter (1903-1905), történetíró, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke (1905-1936) és a Kisfaludy Társaság elnöke (1923-1936) és a Magyar Olimpiai Bizottság első elnöke (1895-1904.)
21130.

Ferenczy József: A magyar hirlapirodalom története 1780-tól 1867-ig. Bp., 1887, Lauffer Vilmos, VIII+510 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány ceruzás aláhúzással. "Berzeviczy Albert könyvtárából bélyegzéssel." "Berzeviczei és kakaslomniczi Berzeviczy Albert (1853-1936) politikus, vallás és közoktatásügyi miniszter (1903-1905), történetíró, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke (1905-1936) és a...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
21131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
21132.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86
Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21133.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
0,29
Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
21134.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
21135.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
21136.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
21137.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
21138.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
21139.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft