400 Ft
Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942,Szerzői,(Hungária-ny.),77+3 p. + 1 sztl. lev. Az eredeti illusztrált borítót hátulra bekötötték. (Az illusztrált borító Zádor István munkája.) Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (111./1000) példány.