21508.
471. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 800 Ft
Brunton, Paul: A felsÅ‘bbrendű én. (The Quest of the Overself). FordÃtotta Gál Andor. Budapest, (1942). Rózsavölgyi és Társa (Athenaeum ny.) 296 p. Paul Brunton (1898-1981) brit újságÃró, világutazó, teozófus. A spirituális eszmélkedéshez, belsÅ‘ békéhez útmutatást adó kötete eredeti nyelven 1937-ben, magyarul elÅ‘ször 1941-ben jelent meg, példányunk a második kiadásból származik. Aranyozott, gerincén alul enyhén kopott kiadói félvászon kötésben, szÃnes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védÅ‘borÃtóban. Jó példány.