2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Cs. Szabó László 2 műve: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró foltokkal. + Két part. Bp., 1946, Révai, 297+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással.