1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. (Új ifjúsági kiadás). Átdolgozta és kibővítette: ifj. Bókay János. Bp., [1927], Athenaeum, 350+(2) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylap koszos, egyébként jó állapotban, egy lapon ceruzás bejegyzéssel.