Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., [1928], Genius, 255+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, a lapok egy része szappanfoltos.