1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., 1941, Dante, 453 p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, ajándékozási bejegyzéssel.