4 000 Ft
Kóbor Tamás: Komédiák. (Dedikált.) Budapest, 1912. Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. 424 p. Dedikált: ,,Keller [?] Ferencnének, a legbájosabb igazgatónőnek. Miskolc, 1937. április 30. Kóbor Tamás". Kóbor Tamás humoreszkjeinek első kiadása 1911-ben jelent meg, példányunk a második lenyomatból való. Aranyozott gerincű, enyhén foltos kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.