2 800 Ft
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., é.n. [1907?], Franklin-Társulat, 242 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, részben szétvált fűzéssel, egy kijáró képtáblával. Az előzéklapon, ill. a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzőkkel: ,,Hodorovits Tibor, 1914-15, Nagykarácsony", ill. ,,Hetés György".